biuro@hrworkforce.pl | +48 71 342 02 47

Sortowanie paczek Częstochowa

Sortowanie przesyłek- Częstochowa

WYMAGANIA

– nastawienie na pracę zespołową

– gotowość i chęć do pracy

-rzetelne wykonywanie powierzonych obowiązków

-gotowość do pracy w godzinach nocnych (2:00-9:00) LUB popołudniowych (14:00-21:00)

– umiejętność obsługi skanera i wózka paletowego będzie dodatkowym atutem

OBOWIĄZKI

– sortowanie przesyłek

– rozładunek i załadunek towaru na samochody dostawcze

– drobne czynności porządkowe oraz różnego rodzaju czynności magazynowe

-obsługa wózka paletowego

OFERUJEMY

– stawkę godzinową 17 zł brutto/h + PREMIA FREKWENCYJNA

– zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie z możliwością przejścia pod firmę

– stałe wynagrodzenie

– posiłek regeneracyjny

– zatrudnienie w stabilnej, rozwijającej się firmie

DODATKOWE INFORMACJE

Rozmowa rekrutacyjna odbywa się po wcześniejszej rozmowie telefonicznej

Więcej informacji

Złóż swoje podanie
Wyświetlanie 1–0 z 0 ofert