biuro@hrworkforce.pl | +48 71 342 02 47

Spawacz/ ślusarz Katowice

WYMAGANIA

OBOWIĄZKI

OFERUJEMY

  • znajomość rysunku technicznego
  • doświadczenie w pracy z narzędziami ślusarskimi
  • uprawnienia spawalnicze MAG 135
  • mile widziane uprawnienia do obsługi suwnic
  • gotowość do pracy na dwie zmiany (poranna i popołudniowa)
  • dokładność w wykonywaniu obowiązków

Spawacz:

  • przygotowanie części i poszczególnych elementów do spawania
  • wykonywanie operacji spawania elementów konstrukcji stalowych, maszyn i urządzeń
  • kontrola jakości wykonywanych przez siebie prac
  • kontrola zgodności wymiarów wg. rysunku technicznego
  • kontrola stanu technicznego urządzeń i maszyn

Ślusarz:

  • kompletowanie materiałów zgodnie z listwą materiałową i rysunkiem technicznym
  • kontrola zgodności wymiarów detali z rysunkiem technicznym
  • przygotowanie materiałów do dalszego procesu produkcji
  • wykonywanie wszelakich prac ślusarskich m.in cięcie, wiercenie,szlifowanie
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową z szybką możliwością przejścia pod struktury firmy
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
  • pracę od poniedziałku do piątku w systemie II zmianowym
  • pracę w doświadczonym i przyjaznym zespole
  • możliwość dołączenia do prywatnej opieki medycznej oraz karta Multisport

DODATKOWE INFORMACJE

Poszukujemy zarówno fachowców jak i osoby , które posiadają już pierwsze doświadczenia zawodowe i chcą się rozwijać.

Więcej informacji

Złóż swoje podanie
Wyświetlanie 1–0 z 0 ofert