biuro@hrworkforce.pl | +48 71 342 02 47

Kierownik Działu Jakości

WYMAGANIA

OBOWIĄZKI

OFERUJEMY

  • Doświadczenie w pracy w dziale jakości,
  • Doświadczenie w pracy z wyrobami plastikowymi,
  • Umiejętność asertywnego zarządzania zespołem (doświadczenie w zarządzaniu grupą pracowników),
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • Doświadczenie związane z uzyskiwaniem certyfikatów ISO,
  • komunikatywność i otwartość,
  • Mile widziane doświadczenie w branży motoryzacyjnej.
  • Zarządzanie zespołem i koordynacja jego działań,
  • Kontrola wejściowa materiałów, całego procesu oraz kontrola wyjścia,
  • Pomoc przy rozwiązywaniu problemów jakościowych,
  • Przygotowywanie niezbędnych raportów 8D,
  • Nadzór nad spełnianiem wymogów jakości przez produkty i specyfikacje
  • Analiza reklamacji klienta i nadzór nad działaniami działu jakości,
  • Wprowadzanie nowych produktów,
  • Rozwiązywanie problemów jakościowych,
  • Inicjowanie działań organizacyjnych z Zintegrowanym System Zarządzania Jakością i Środowiskiem,
  • pełnienie funkcji pełnomocnika ds. jakości,
  • Odpowiedzialność za przygotowanie firmy i wyniki audytów ISO, a także innych audytów.
  • Wynagrodzenie od 6000 zł brutto, do negocjacji w zależności od umiejętności i doświadczenia
  • Pakiet socjalny,
  • Praca w Gorzowie Wielkopolskim,
  • Zatrudnienie bezpośrednio u pracodawcy,
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

DODATKOWE INFORMACJE

Więcej informacji

Złóż swoje podanie
Wyświetlanie 1–0 z 0 ofert