biuro@hrworkforce.pl | +48 71 342 02 47

Magazynier Ruda Śląska

WYMAGANIA

OBOWIĄZKI

OFERUJEMY

  • DYSPOZYCYJNOŚCI do pracy w systemie 3 lub 4 zmianowym (6-14, 8-16, 12-20, 14-22)
  • w razie dużego natężenia pracy, gotowości do pracy w nadgodzinach oraz w weekendy (dodatkowo płatne)
  • zaangażowania i chęci do pracy
  • spostrzegawczości, umiejętności podstawowego liczenia oraz rozróżniania kolorów
  • chęci rozwoju
  • mile widziane prawo jazdy kat.B
  • kompletacja zamówień
  • praca ze skanerem
  • obsługa wózka paletowego
  • czynności magazynowe
  • umowę o pracę tymczasową (płatny urlop i L4) z możliwością przejścia pracownika pod struktury firmy już po 3 miesiącach!
  • atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze od 3200 zł brutto + system premiowy do 600 zł brutto miesięcznie
  • pracę od poniedziałku do piątku (nadgodziny w weekend płatne 100%)
  • możliwość rozwoju , nabycia doświadczenia
  • praca zarówno dla Pań jak i Panów
  • pozytywną, miłą atmosferę pracy
  • bezpłatny transport pracowników m.in z Katowic (Tysiąclecie), Chorzowa (okolice rynku oraz hala sportowa DTŚ), Świętochłowic (ul. Polna DTŚ), Rudy Śląskiej (Chebzie, okolice McDonalds oraz magazynów Biedronki, Kochłowice szkoła i kościół, Halemba Aquadrom, Wirek Kościół Ewangelicki, Czarny Las stacja paliw, Zamet 1)
  • opiekę koordynatora agencji i pracowników pracodawcy użytkownika

DODATKOWE INFORMACJE

Więcej informacji

Złóż swoje podanie