... razem z Tobą podnosimy wartość Twojej firmy

 

Doradztwo personalne

Każdy manager wie, jak ważną rolę w firmie pełni odpowiedni pracownik. Skomplikowane i długoterminowe procesy selekcji i rekrutacji pochłaniają czas i pieniądze, a co ważne, odsuwają nas od podstawowej działalności firmy. Doradztwo Personalne to wieloetapowy proces działań w obszarze HR począwszy od ogłoszeń rekrutacyjnych, poprzez selekcję, rekrutację, a skończywszy na ocenie pracowniczej. Efektem tych wszystkich działań powinien być "Kompletny Pracownik". 

Zakres Doradztwa Personalnego:

„Kapitał ludzki tworzą ludzie, trwale związani z firmą i jej misją, charakteryzujący się umiejętnością współpracy, kreatywnością postaw i kwalifikacjami. Stanowią one motor i serce firmy, bez których niemożliwy staje się jej dalszy rozwój”. (Kożuch B.)

Gwarantujemy elastyczne podejście do każdego projektu, doświadczenie konsultantów, którzy swoją pracę wykonują z największą dbałością o każdy szczegół. Wysoka jakość wykonywanych projektów i spełnienie oczekiwań klientów to nasz nadrzędny cel.

Świadczone usługi doradztwa personalnego charakteryzują się wysokim stopniem profesjonalizmu, na który składają się:

 

Oferta

Korzyści dla Klienta

Ta strona używa plików cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie. Kliknij, aby nie pokazywać więcej tego komunikatu.