... razem z Tobą podnosimy wartość Twojej firmy

TRY&WIN

Proces Decyzyjny dotyczący rozpoczęcia współpracy z firmą doradczą w zakresie HR winien być dokładnie przeanalizowany i podjęty w przekonaniu, że jest to najlepszy wybór z możliwych oraz, że za nazwą kryje się wysoka jakości oferowanych usług, profesjonalizm oraz doradztwo.

Będąc przekonanym o naszej wartości i wysokim poziomie świadczonych usług, chcielibyśmy zaproponować Państwu bezpłatne spotkanie konsultacyjne, którego celem będzie prezentacja oferowanych przez nas rozwiązań oraz przekonanie Państwa do oferowanych przez nas usług. Podczas spotkania macie Państwo możliwość zasięgnięcia opinii naszych doradców i ekspertów w dziedzinie HR. Jeżeli rezultatem naszych konsultacji będzie decyzja o rozpoczęciu współpracy, jesteśmy skłonni zaoferować Państwu w ramach dobrej współpracy:

• Nieodpłatna realizacja pierwszego zamówienia na Doradztwo Personalne - pracownik najniższego szczebla/ zamówienie min 5 osób
• Nieodpłatną usługę polegającą na skierowanie 1 Pracownika Tymczasowego na okres 8 h/ pierwsze zamówienie 

Ta strona używa plików cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie. Kliknij, aby nie pokazywać więcej tego komunikatu.