... razem z Tobą podnosimy wartość Twojej firmy

Kierownik regionalny
Katarzyna Ciborowska

katarzyna.ciborowska@hrworkforce.pl
665 57 39 95
Oddział w Katowicach
Biuro
ul. Mariacka 4
domofon nr 12, piętro 2
40-014 Katowice
Kraków/Katowice/Tychy
Weronika Nowak
Specjalista ds. rekrutacji
weronika.nowak@hrworkforce.pl
605 510 208
Kraków/Katowice/Tychy/Opole
Magdalena Korcela
Koordynator ds. rekrutacji
magdalena.korcela@hrworkforce.pl
667 921 928
 
 
Kraków/Katowice/Tychy
Joanna Olejnik
Koordynator ds. rekrutacji
joanna.olejnik@hrworkforce.pl
603 302 647
 

Oddział w Warszawie
Biuro
ul. Marszałkowska 53, lokal 22
Warszawa
Warszawa
Adrianna Drab
Specjalista ds. rekrutacji
adrianna.drab@hrworkforce.pl
725 900 860

Oddział w Wałbrzychu
Biuro
ul. 11 listopada 10
58-302 Wałbrzych.
Wałbrzych
Karolina Kaczmarczyk 
karolina.kaczmarczyk@hrworkforce.pl
609 640 772

Oddział w Kaliszu
Biuro
ul. Staszica 40, piętro 1
62-800 Kalisz
Kalisz
Renata Derdas
Specjalista ds. rekrutacji
kalisz@hrworkforce.pl
603 711 154
Kalisz
Emilia Konieczny
Specjalista ds. rekrutacji
emilia.konieczny@hrworkforce.pl
724 341 009

Giżycko
Marlena Stonio
Specjalista ds. rekrutacji
marlena.stonio@hrworkforce.pl
 
Legnica/Lubin/Zielona Góra
Magdalena Bartkowiak
Specjalista ds. rekrutacji
magdalena.bartkowiak@hrworkforce.pl
725 900 865
Piotrków Trybunalski/Łódź
Maciej Kozłowicz
Koordynator ds. rekrutacji
maciej.kozlowicz@hrworkforce.pl
725 900 871
Piotrków Trybunalski/Łódź
Agnieszka Nowak
Koordynator ds. rekrutacji
agnieszka.nowak@hrworkforce.pl
665 797 398
 
 

 

Ta strona używa plików cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie. Kliknij, aby nie pokazywać więcej tego komunikatu.