... razem z Tobą podnosimy wartość Twojej firmy

Dział kadr i płac

Marta Boryczka-Wodzińska
Menadżer biura
marta.boryczka@hrworkforce.pl
+48 71 343 12 28
+48 725 900 863

Dział sprzedaży

Patryk Leginowicz
Dyrektor ds. sprzedaży
leginowicz@hrworkforce.pl
+48 605 518 300

Kierownik regionalny

Katarzyna Ciborowska
katarzyna.ciborowska@hrworkforce.pl
665 57 39 95

 

Dział Obsługi Klienta

Marta Boryczka-Wodzińska
Menadżer biura
marta.boryczka@hrworkforce.pl
+48 71 342 02 47
+48 725 900 863
Karolina Pastuszuk-Jankowska
Kierownik ds. obsługi klienta
karolina.pastuszuk@hrworkforce.pl
+48 71 342 02 47
+48 725 900 864
Katarzyna Nadol
Specjalista ds. obsługi klienta
katarzyna.nadol@hrworkforce.pl
+48 661 800 174

 

Agnieszka Dudek
Specjalista ds. Rekrutacji
agnieszka.dudek@hrworkforce.pl
+48 609 903 773

Monika Łyszczyk
Specjalista ds. rekrutacji
monika.lyszczyk@hrworkforce.pl
+48 725 900 866

Adriana Banaś
Koordynator ds. rekrutacji
adriana.banas@hrworkforce.pl
+48 661 590 279

Dawid Kołodziejczyk
Specjalista ds. Rekrutacji
dawid.kolodziejczyk@hrworkforce.pl
+ 48 601 804 151

Nataliya Poremskaya
Specjalista ds. obsługi klienta (obcokrajowcy - Ukraina)
nataliya.poremskaya@hrworkforce.pl
+48 725 900 869
 

 

Inspektor Danych Osobowych

 

Zainteresowanych zapraszamy w godzinach: 9:00 - 17:00

Ta strona używa plików cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie. Kliknij, aby nie pokazywać więcej tego komunikatu.