biuro@hrworkforce.pl | +48 71 342 02 47

Wykładanie/Ekspozycja towaru (ul. Krakowska)

WYMAGANIA

  • aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych
  • dobra organizacja pracy własnej
  • zaangażowanie, sumienność, skrupulatność
  • dyspozycyjność od poniedziałku do piątku w godzinach porannych i popołudniowych

OBOWIĄZKI

  • wykładanie/ekspozycja towaru
  • kontrola dat przydatności produktów spożywczych
  • dbanie o porządek na dziale
  • czynności inwentaryzacyjne

OFERUJEMY

  • zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia
  • stawkę 17 zł brutto/godz dla osób nie uczących się oraz 20 zł brutto/godz dla osób ze statusem ucznia/studenta
  • elastyczny grafik

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Więcej informacji

Złóż swoje podanie