biuro@hrworkforce.pl | +48 71 342 02 47

Pracownik Produkcji – PSIE POLE

WYMAGANIA

  • zaangażowanie, solidność, sumienność;
  • chęć i motywacja do pracy
  • dyspozycyjność w od poniedziałku do piątku w systemie III zmianowym ( 6-14,14-22,22-6)

OBOWIĄZKI

  • obsługa maszyn produkcyjnych;
  • ściąganie gotowych elementów/kształtek styropianowych z maszyny;
  • pakowanie gotowego produktu;
  • układanie produktu na paletach i ich foliowanie;
  • dbanie o porządek na stanowisku pracy;
  • kontrola jakościowa produktów gotowych;
  • współpraca z innymi działami;

OFERUJEMY

  • zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia (możliwość zatrudnienia pod bezpośrednimi strukturami Klienta po okresie około 3 miesięcy);
  • stawkę: 18 zł brutto/h + 200zł brutto premii frekwencyjnej;
  • zmiana nocna + 40% stawki podstawowej !! ;
  • zlecenie od poniedziałku do piątku;
  • niezbędne szkolenia przygotowujące do samodzielnego stanowiska;

DODATKOWE INFORMACJE

  • dojazd we własnym zakresie;
  • pracownik zostaje wyposażony w odzież roboczą;
  • szybka możliwość przejścia bez pośrednio pod strukturę firmy;

Więcej informacji

Złóż swoje podanie