biuro@hrworkforce.pl | +48 71 342 02 47

Pracownik Produkcji :: Łódź – Polesie – Obywatelska

WYMAGANIA

– zaangażowanie, samodzielność
– dyspozycyjność do pracy zmianowej w systemie czterobrygadowym
– dobra organizacja pracy własnej

OBOWIĄZKI

– czynności pomocnicze przy obsłudze maszyn
– pakowanie, układanie wyrobów gotowych

OFERUJEMY

– umowę zlecenie w ramach okresu próbnego przez okres 3 miesięcy, a dalej atrakcyjną umowę o pracę w firmie
– stawka: 18,57 zł/godz brutto, godziny nocne 19,57 zł/godz brutto
– możliwość przyuczenia do zawodu i dłuższej współpracy

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

DODATKOWE INFORMACJE

Więcej informacji

Złóż swoje podanie