biuro@hrworkforce.pl | +48 71 342 02 47

Pracownik produkcji, drukarz Ruda Śląska

WYMAGANIA

  • dyspozycyjność do pracy w systemie III zmianowym (6-14,14-22,22-6)
  • zaangażowanie i chęć do pracy
  • chęć rozwoju
  • spostrzegawczość, umiejętność rozróżniania kolorów, zdolności manualne

OBOWIĄZKI

  • praca przy maszynie drukarskiej (po wcześniejszym przeszkoleniu)
  • nadruk na gadżetach reklamowych
  • kontrola wykonanej pracy
  • dbałość o porządek na stanowisku pracy

OFERUJEMY

  • umowę o pracę tymczasową z możliwością przejścia pracownika pod struktury firmy
  • atrakcyjne wynagrodzenie + premia + dodatek nocny
  • pracę od poniedziałku do piątku (możliwość pracy w weekend- płatne 100%)
  • bezpłatny transport pracowniczy z Chorzowa, Świętochłowic, Rudy Śląskiej
  • owocowe wtorki
  • możliwość rozwoju, nabycia doświadczenia (zapewniamy szkolenia podnoszące kwalifikacje)

DODATKOWE INFORMACJE

Adres biura: Katowice, ul. Mariacka 4, II piętro

czynne od  poniedziałku do piątku

w godzinach 8:00-16:00

Więcej informacji

Złóż swoje podanie