biuro@hrworkforce.pl | +48 71 342 02 47

Pracownik magazynu odzieżowego

WYMAGANIA

– chęć i motywacja do pracy;
– zaangażowanie, solidność, sumienność;
– dobra organizacja pracy własnej

OBOWIĄZKI

  • zabezpieczanie i metkowanie produktów
  • przygotowywanie ich do wysyłki do odpowiednich sklepów
  • realizację założonych celów biznesowych
  • dbałość o miejsce pracy i powierzony sprzęt

OFERUJEMY

– zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową ( możliwość przejścia bezpośrednio pod struktury firmy – gwarantowany pakiet benefitów, zniżki na odzież markową, kartę multisport, ubezpieczenie na życie oraz pakiet medyczny Luxmed)
– pracę od poniedziałku do piątku w systemie III-zmianowym (6-14/14-22/22-6)
– atrakcyjne wynagrodzenie: 3744 zł brutto/miesięcznie + 6zł brutto do każdej godziny nocnej);
– praca zmianowa od poniedziałku do piątku – weekendy wolne
– dofinansowania do posiłków;
– przyjazną atmosferę i niezbędne narzędzia pracy;
– niezbędne szkolenia przygotowujące do stanowiska pracy.

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

DODATKOWE INFORMACJE

Wyślij swoje CV wraz z klauzulą o ochronie danych osobowych:

wroclaw@hrworkforce.pl

Więcej informacji

Złóż swoje podanie
Wyświetlanie 1–0 z 0 ofert