biuro@hrworkforce.pl | +48 71 342 02 47

Pracownik Magazynowy-Bielany Wrocławskie

WYMAGANIA:

  • dynamiczność i dokładność w wykonywaniu codziennych obowiązków;
  • dobra organizacja pacy;
  • doświadczenie w pracy z komputerem.

OBOWIĄZKI:

  • przygotowanie sprzętu do wysyłki;
  • segregowanie pozostałości po wykonywaniu pracy (tworzywa sztuczne);
  • przepakowywanie przyjętego sprzętu;
  • sporządzanie raportów;
  • skanowanie i układanie produktów

OFERUJEMY:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową w bardzo dynamicznie rozwijającej się firmie z branży IT;
  • jednozmianowy tryb pracy od poniedziałku do piątku (zmiany poranne- 7-15 lub 8-16);
  • przyjazną atmosferę pracy;
  • możliwość przejścia pod struktury Klienta po okresie próbnym (a wtedy pakiet dofinansowanych benefitów jak: prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, dofinansowanie do posiłków, karta Multisport);

DODATKOWE INFORMACJE:

  • dofinansowanie do obiadów,
  • darmowy dojazd z centrum Wrocławia (przystanki takie jak m.in ul.Sucha/PKP, Powstańców Śląskich

Więcej informacji

Złóż swoje podanie