biuro@hrworkforce.pl | +48 71 342 02 47

Operator Wózków – Picker :: Wola Bykowska k. Piotrkowa Tryb.

WYMAGANIA

  • uprawnienia na wózki widłowe (II lub III WJO UDT)
  • staranne wykonywanie obowiązków
  • gotowość do pracy zmianowej

OBOWIĄZKI

– obsługa wózka widłowego

– logistyka magazynowa wyrobów gotowych

OFERUJEMY

  • zapewniamy stabilne warunki zatrudnienia i stałą pracę
  • po okresie próbnym możliwość bezpośredniego zatrudnienia w firmie
  • podpisujemy umowę o pracę
  • wypłacamy wynagrodzenie zawsze na czas
  • zapewniamy możliwość zdobycia nowych umiejętności
  • oferujemy posiłki regeneracyjne i

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

DODATKOWE INFORMACJE

Więcej informacji

Złóż swoje podanie