biuro@hrworkforce.pl | +48 71 342 02 47

Koordynator ds. rekrutacji i obsługi Klienta

WYMAGANIA

OBOWIĄZKI

OFERUJEMY

  • Wykształcenie wyższe preferowane
  • Doświadczenie w rekrutacji, obsłudze klienta lub sprzedaży
  • Znajomość branży agencji pracy tymczasowej mile widziana
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • Komunikatywność, asertywność
  • Podstawowa wiedza z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych
  • Nastawienie na aktywne działanie i realizację wyznaczonych celów
  • Przeprowadzanie procesu selekcji i rekrutacji kandydatów pod zamówienie Klienta
  • Aktywny udział w budowaniu bazy kandydatów
  • Koordynowanie procesu oddelegowania pracowników do firm kooperujących
  • Prowadzenie dokumentacji administracyjno-kadrowej oraz przygotowanie danych do naliczania wynagrodzeń
  • Budowanie trwałych relacji z Klientami poprzez wysoką jakość świadczonych usług jak i stały kontakt z Klientem
  • Dbanie o pozytywny wizerunek firmy
  • Pracę w firmie gdzie każdy dzień daje nowe możliwości rozwoju
  • Duży wpływ na funkcjonowanie i sukcesy organizacji
  • Dużą samodzielność w podejmowanych decyzji
  • Odpowiedzialność i moc w budowaniu danej atmosfery pracy
  • Stabilne zatrudnienie z możliwością rozwoju
  • Atrakcyjne wynagrodzenie plus premie za efekty pracy
  • Niezbędne narzędzia pracy w tym samochód służbowy
  • Benefity dodatkowe: dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej, pakietów sportowych, ubezpieczenia grupowego.

DODATKOWE INFORMACJE

W naszej pracy jedyna stałą jest zmienna.

Szukamy ludzi, którzy maja duże pokłady pozytywnej energii, którzy potrafią działać pod wpływem presji czasu i wyniku, a do tego są pasjonatami ludzi i ich motto to praca z ludźmi i dla ludzi.

Z naszej strony gwarantujemy fajne zamówienia z różnych branż. Będziesz miał w czym wybierać.

Więcej informacji

Złóż swoje podanie
Wyświetlanie 1–0 z 0 ofert