biuro@hrworkforce.pl | +48 71 342 02 47

kontroler jakości Scania Production Słupsk SA

WYMAGANIA

  • wykształcenie min. zawodowe o profilu technicznym;
  • podstawowa znajomość rysunku technicznego;
  • podstawowa znajomość MS Office;
  • prawo jazdy kat. B.
  • chęć podejmowania wyzwań, otwartość oraz asertywność
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • komunikatywność

OBOWIĄZKI

  • Nadzór nad zgodnością wyrobów ze specyfikacją techniczną (kontrola gotowych produktów w kolejnych etapach procesu produkcyjnego);
  • Raportowanie wyników kontroli;
  • Bieżące poszerzanie wiedzy odnośnie standardów technicznych i jakościowych.

OFERUJEMY

  • Umowę o pracę tymczasową z możliwością przejścia pod strukturę firmy
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • Pakiet szkoleń stanowiskowych, przyuczenie do pracy
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji
  • Pozakodeksowe gwarantowane dodatki do wynagrodzenia
  • Możliwości rozwoju kariery w międzynarodowej firmie

Więcej informacji

Złóż swoje podanie