biuro@hrworkforce.pl | +48 71 342 02 47

Kompletacja Zamówień :: Wola Bykowska k. Piotrkowa Tryb.

WYMAGANIA

– zaangażowanie oraz chęci do pracy
– dyspozycyjność do pracy od poniedziałku do piątku w godzinach 7-15 i 13-21 (2 zmiany)
– odpowiedzialność i sumienność

OBOWIĄZKI

– skanowanie towaru
– kompletacja zamówień
– sprawdzanie poprawności skompletowanych zamówień

OFERUJEMY

– na początek 17,00 zł brutto/godz.
– zatrudnienie na podstawie umowy o pracę po 3 miesiącach
– realne możliwości rozwoju w strukturach nowo powstałego magazynu

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

DODATKOWE INFORMACJE

Więcej informacji

Złóż swoje podanie