biuro@hrworkforce.pl | +48 71 342 02 47

Automatyk – pracownik działu utrzymania ruchu

WYMAGANIA

OBOWIĄZKI

OFERUJEMY

  • wykształcenie techniczne, mile widziane wyższe, kierunki: automatyka, robotyka, mechanika i budowa maszyn lub pokrewne,
  • bardzo dobra, praktyczna znajomość obsługi komputera,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • umiejętności analizy problemów technicznych i czytania dokumentacji technicznej,
  • posiadanie uprawnień energetycznych Grupa I i II będzie dodatkowym atutem,
  • umiejętności planowania oraz bardzo dobrej organizacji pracy.
  • koordynowanie pracy działu w zakresie utrzymania ruchu, zapewnienie ciągłości produkcji oraz niezawodności pracy parku maszynowego,
  • planowanie i dbanie o właściwy poziom techniczny wykonywanych remontów, konserwacji, przeglądów technicznych maszyn, urządzeń oraz instalacji,
  • współpraca z dostawcami maszyn, części oraz firmami serwisowymi,
  • rozwiązywanie problemów technicznych i wprowadzanie udoskonaleń,
  • dokumentowanie wykonanych prac zgodnie z wymaganiami obowiązujących procedur i instrukcji,
  • tworzenie dokumentacji jakościowej maszyn, urządzeń i instalacji.
  • Pracę w ciekawej, nowoczesnej firmie gdzie każdy dzień daje nowe możliwości rozwoju
  • Stabilne zatrudnienie z możliwością rozwoju
  • Atrakcyjne wynagrodzenie

DODATKOWE INFORMACJE

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Więcej informacji

Złóż swoje podanie